Sarah Dessen “Lihtsalt kuula”

Klassikaline ja täiesti ootuspärane noortekas. Keskmes on teismeliste igapäevamured, mida ei julgeta vanematega jagada. Hirmud teiste ees — mida küll teised mõtlevad?! Põhiteemaks eneseotsingud, hakkamasaamine ühiskonnas.

See kirjeldus ei tähenda sugugi, et tegemist oleks kuidagi igava noorteromaaniga. Loed huviga ja kui oled ise lapsevanem, soovitan antud teemadel arutleda ka nooremate pereliikmetega.

Annabelil on sisuliselt olemas kõik (eks ikka kaudsel vaatlusel), et olla enda eluga rahul. Vanemaks saades hakkavad rohkem silma jääma mõrad perekonnas ja pereliikmete käitumises. Miski pole kunagi lihtne — pole kunagi olnudki.

Saabub hetk, mil Annabel Green kaotab kõik oma sõbrad. Raskel ajal tekib tema ellu üksiklane Owen, kellel on jagada talle palju nõuandeid.

Sarah Desseni näol on tegemist väga produktiivse ja menuka kirjanikuga. Seni on tõlgituna meil saadaval lisaks romaanile “Lihtsalt kuula” ka “Püha misiganes”.

Dressen on New York Times´i populaarseim autor, kes on pärjatud rohkete auhindadega. Tema teoseid on avaldatud rohkem kui kolmekümnes riigis.

1970. aastal sündinud ja Põhja-Carolina päritolu naine elab hetkel oma perega Chapel Hillis.

Autori koduleht: https://sarahdessen.com/
Autorist Wikipedias

Triin Võsoberg

One response to this post.

  1. […] Loe ka Triin Võsobergi arvamust […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: