M. C. Beaton „Agatha Raisin ja lusikatäis mürki“

Kas olete juba lugenud menuka krimikirjaniku M. C. Beatoni uut raamatut „Agatha Raisin ja lusikatäis mürki“? Raamatu tõlge ilmus eesti keeles 2020. a. ja on saadaval raamatukogudes. Lugejad, kes on tuttavad tema loominguga, rõõmustavad alati uue loo üle ja soovivad olla esimesed raamatu järjekorras, et näha, millised lood seekord lahti hargnevad.

Hetkel on lugemiseks kõige õigem aeg, sest kunagi varem pole olnud sellist olukorda nagu nüüd ja praegu. Päevad, mis varem möödusid töiselt või õppides ja vaba aega sai veeta koos tuttavate ja sõpradega, kas kinos, teatris, kohvikus, spordisaalis jne, on hoopis teistsugused. Loomulikult, tunneme sellest puudust. Ja kuna seda kõike enam teha ei saa ja tuleb olla kodus karantiinis, siis mõtteid, mis selle vaba ajaga peale hakata ja ära teha, neid mõtteid on küllap omajagu. Nüüd saab täiel rinnal pühenduda oma hobidele ja kindlasti on paljudele see lugemine. Eriti, kui soovid lõõgastuda ja kogeda midagi, mis viib mõtted kõrvale igapäevaelust ja lükkab hoo sisse kujutlusvõimele – AVAD RAAMATU! Ja nii leiab raamatusõber selle magusa aja, kus satub kokku uute tegelaste, põnevate olukordade, romantiliste lugudega ja seiklust ning närvikõdi pakkuvate kohtumistega.

M. C. Beatoni krimiromaanid on autorile omase huumoriga vürtsitatud mõrvalood, mis hoiavad sul suunurgad üleval, sest detektiiv Agatha Raisin on tõeliselt kirglik ja temperamentne naine, kelle jaoks juhtumite lahendamine on seiklus. Üllatusi jätkub, kuni viimase leheküljeni. Igal juhul põnev lugemine.

Soovitame soojalt!

Liia Lassi

One response to this post.

  1. […] kelle krimid on natuke leebemat sorti ning tema romaanide tegvuspaigaks on enamasti Šoti maakohad, Liia Lassi kirjutas ühe teose kohta Lugemissoovituse blogisse; Ian Rankin, kes on minu lemmik Šoti krimikirjanike […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: