Zoe Sugg “Tüdruk Online”

Peategelase Penny sees kihiseb nii palju asju, mida ta öelda tahab, ent tal puudub enesekindlus neid mõtteid ja tundeid valjusti välja öelda. Nõnda hakkab ta pidama Tüdruk Online nime all blogi, kus ta lubab olla siiras ja ausalt kirjutada oma elust, sest muidu poleks mõtet seda blogi pidada.

suggtüdrukonlineElu läheb tal aga keeruliseks – Ollie (kooli kuumimaid poisse) hakkab talle järsku väga palju tähelepanu pöörama, Megan, keda ta on siiani oma heaks sõbratariks pidanud, keerab talle ühe käki teise järel. Ikka ei lakka need koledad paanikahood, mis teda aeg-ajalt tabavad ja lisaks kõigele eelnevale otsustavad ema ja isa sõita koolivaheajal New Yorki ning võtavad Penny endaga kaasa. Nemad teevad seal tööd, Penny peab ise hakkama saama, õnneks on tal kaasas tema kõige usaldusväärsem, erilisem ja targem sõber Elliot.

Tegelikult on blogi pidada tore, sest tagasiside on toetav ja positiivne. Kõik muutub aga üleöö pärast seda kui Tüdruk Online kirjutab oma kohtumisest salapärase ja kütkestava Noahiga. Selgub, et Noah pole temaga olnud päris lõpuni avameelne. Tüdruk Online kogeb, kui kiiresti võib üleüldine netisõprus muutuda üleüldiseks maha tegemiseks. Mida nüüd ette võtta – kas pugeda nurka või tõusta uuesti jalule?!

Zoe Sugg ehk Zoella on oma lugusid kirjutanud lapsest saadik. Tema ilu-, moe ja elustiiliblogisid ning videoid jälgib internetis suur hulk inimesi. Vaata www.zoella.co.uk.

Ädu Neemre

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s