C.J. Daugherty “Õhtukool”

Lugu on küll järjekordselt teismelisest tüdrukust, kuid sel korral pole kirjeldatud sündmustes tegemist ei vampiiride, zombide ega millegi muu ebamaisega. Peategelaseks on Allie, kes tänu oma hiljutistele ebameeldivatele peresündmustele on otsustanud hakata „pahaks“ tüdrukuks. Paraku põhjustab tema käitumine üleviimise ülirange korraga tundmatusse kooli, kuhu tal – arvestades kooli tavapärast õpilaskonda – justkui üldse asja ei tohiks olla.

Esimesest hetkest alates ei paista koolis kõik päris tavapärane ja korras olevat: kummalised hääled, salapärased sammud, ründamised, mõrv… Just nende sündmuste pärast otsustab peategelane alustada omamoodi detektiivitööd, et leida tõde.

„Õhtukooli” üks liine on otse loomulikult inimsuhted, armastus, sõprus ja armukadedus. Ka selles valdkonnas ei lähe Allie`l kõik nii, nagu loota võiks. Kallim osutub veidraks ning kõik sõbrad ei käitu alati just ootuspäraselt.

„Õhtukool“ on meeldiv lugemine, põnevust ja kõikvõimalikele müstilistele triloogiatele vaheldust pakkuv. Samas ei puudu loost mitte miski, mis peaks ühes õiges noorteraamatus olema.

Pole muud, kui jääda ootama, mis saab edasi.

Allie loo järgmine osa peaks inglise keeles ilmavalgust nägema novembris 2012. Tuleb varuda kannatust ja lootust, et raamat peatselt ka eestikeelsena ilmub.

Vaata ka raamatule tehtud treilerit. 

C. J. Daugherty on inglanna, kes on nii krimiromaanide autor kui reisiraamatute toimetaja. Huvilistele lisaks ka autori veebileht.

Triin Võsoberg

One response to this post.

  1. […] Daugherty “Õhtukool” 79.Darren Shan “Cirque du freak” 80.Darren Shan “Vampiiri käealune” […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: