Lili St. Crow „Veidrad inglid”

See on lugu  tüdrukust nimega Dru Anderson. Seni oli ta arvanud, et on näinud juba kõike ebaloomulikku, elades oma vampiirikütist isaga. Pärast isa zombiks muutumist on sunnitud tüdruk oma eluga üksi edasi minema. Selle käigus avastab ta, et maailm pole sugugi selline, nagu ta oli seda siiani näinud, vaid veelgi veidram ja ohtlikum. Samuti pole kõik alati selline, nagu paistab. Suure üllatusena saab neiu enda kohta teada väga tähtsa uudise. Tüdruku tegemistesse on kaasatud ka tema koolivend, kes püüab Druga koos hakkama saada ja teda seejuures kaitsta.

Tundub, et vampiiride ja inglite teemalistele raamatutele ei tulegi lõppu, kuid siiski võib selle sarja neist esile tuua, kuna Andersoni saaga ei ole nii etteaimatav ja tüüpiline.

Lili St. Crow on sündinud New Mexicos. Hetkel elab ta Pacific Northwestis koos oma laste ja loomadega. „Veidrad inglid” oli tema esimene sari noortele.

Huvilistele rohkem lugemist:
http://www.lilithsaintcrow.com/journal/the-books/strange-angels/
http://www.strange-angels.com/books.php

Triin Võsoberg

2 kommentaari

  1. […] Lili St. Crow raamatust „Veidrad inglid” (Pegasus, 2012) kirjutas Triin Võsoberg pikemalt siin. Justin Cronini “Teekond” (Varrak, 2011) on enamasti liigitatud noortekirjanduse alla, kuigi […]

  2. […] Maggie Stiefvater “Värin” 74.Lili St Crow “Veidrad inglid” 75. Stephenie Meyer “Bree Tanneri lühike teine elu” 76. Maggie Stiefvater […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: